Zaměstnavatelé snídají s Rytmusem!

Zaměstnavatelé snídají s Rytmusem!

Zaměstnavatelé snídají s Rytmusem!

Logo-OPZ-barevne-300x62.jpg

Netradiční snídaně proběhla v polovině měsíce května v rámci projektu „S Rytmusem do práce II“, kdy společně s neziskovou organizací Rytmus Střední Čechy, o. p. s. posnídali zástupci společensky odpovědných firem na Benešovsku i zástupce Úřadu práce. Při vskutku chutné a bohaté snídani v nově zrekonstruovaném salonku Restaurace U Černého koně zaměstnavatelé sdíleli své zkušenosti na téma „zaměstnávání lidí s postižením“. Účastníci velmi živě a odborně diskutovali nad tímto faktem. Dozvěděli se nejen výhody, proč takového člověka zaměstnat, ale konstruktivně též rozebrali, jak předcházet případným rizikům, které by mohly být s tímto procesem spojeny. Zaměstnavatelé také měli možnost se v průběhu snídaně seznámit se dvěma klientkami Rytmusu, přičemž jedna jim popsala své zkušenosti s hledáním a úspěšným nalezením práce a druhá se představila jakožto klientka, která vhodnou práci zatím stále hledá.

Z předchozích třech ročníků hodnotí Rytmus Střední Čechy, o. p. s. tuto snídani jako nejúspěšnější. Nejen, že se podařilo získat další náměty k diskuzím, povedlo se také navázat zajímavé kontakty a nastartovat další spolupráci s pokrokovými zaměstnavateli, kteří mají o zaměstnávání lidí s postižením zájem. Jako klad též hodnotíme, že si firmy dokázaly říci o konkrétní podporu na svých pracovištích.

Tímto patří vřelý dík Restauraci U Černého koně, která celou tuto akci připravila sponzorsky, ale i všem, kdo se této Snídaně účastnili, a to zejména firmám: Billa, spol. s. r. o.; Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s.; Městská knihovna Benešov a Kemper, spol. s. r. o.

Těšíme se na příště!

snidane_zamestnavatele_2017

Facebook Twitter Google+ Pinterest